Värsked tööpakkumised

Müüja/klienditeenindaja/laojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457136

Tööpakkumise number

457136

Töö kirjeldus

Töötaja peamine ülesanne on tegeleda kas metallkaupade või ehituskaupade, käsitööriistade ja elektritööriistade müümisega, sh kassas, müügiks ettevalmistamisega, kaupade komplekteerimisega, ostjatele tutvustamisega jms.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb kogemus majapidamis- või ehituskaupade müümisel või huvi selle vastu ja oskus kasutada arvutit. Kandideerima on oodatud eelistatud noormehed.

Omalt poolt pakume kindlat töökohta ja meeldivaid töökaaslasi, väljaõpet, võimalust teenida lisaks põhipalgale lisatasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 800 EUR kuus

Esmeta AS on alates 1994. aastast tegutsev metallkaupade ja tööriistade jae- ja hulgikaubandusega ning laomajandusega tegelev ettevõte.