Värsked tööpakkumised

Müüja/klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101485

Tööpakkumise number

101485

Töö kirjeldus

Otsime oma rõõmsasse ja nooruslikku kollektiivi nii põhikohaga kui ka hooajalisi müüjaid.

Tööülesanneteks on Tallinna Vanalinnas, Niguliste kiriku kõrval asuvas suveniiripoes klienditeenindus, toote tundmine, müügitöö korraldus, kassatöö.

Nõudmised kandidaadile

Hea inglise keele oskus. Hea suhtlemisoskus, iseseisvus, korrektsus kauba ja rahade käsitlemisel. Positiivne ja aktiivne ellusuhtumine ning soov suhelda erinevast rahvustest inimestega.

Huvitavat ja kindlat tööd Tallinna vanalinnas, nooruslikku kollektiivi, mõnusat ja kaasaegset töökeskkonda ning head töötasu. Töö on vahelduv ja ei ole rutiinne.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
28. märts 2007

Hansa Suveniir OÜ on Tallinna vanalinnas jaekaubandusega tegelev ettevõte. Oleme rõõmsa ja noorusliku kollektiiviga firma. Pakume välismaalastele hea hinnaga parimaid Eesti suveniire. Hansa Suveniir on Tallinna linna ametlik partner pakkudes müügiks ka Tallinna suveniiri konkursilt tootmisesse läinud tooteid.