Värsked tööpakkumised

Müüja/klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162966

Tööpakkumise number

162966

Töö kirjeldus

Otsime särasilmset ja hakkajat klienditeenindajat. Vajalik hea eesti ja vene keele oskus ning pisut ka soome keelt. Pole hullu, kui Sul puudub eelnev töökogemus – kõike saab meie juures juurde õppida. Tööle hakkad Rocca al Mare Kaubanduskeskuse prillisalongis.

Kui juba meil ametis oled võib Sinust ka optometrist saada – soovijad suuname optomeetria eriala õppima Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb:
* eesti ja vene keele oskus suhtlemistasandil
* teenindusvalmidus
* hea suhtlemisoskus
* tulemusele orienteeritus
* huvi erialase enesetäiendamise vastu

Ettevõte pakub

* huvitavat ja mitmekesist tööd
* võimalust arenemiseks ning koolitusteks
* kaasaegseid töötingimusi
* erialasest tööstaažist sõltuvat põhipalka, millele lisanduvad väärtus- ja tulemuspalk
* paindlikku tööaega erialase kõrghariduse omandamisel TTK-s

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. september 2008
Kuulutus sisestati:
2. september 2008
Brutopalk:
Alates 8000 kuni 10000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
töötasu suurus sõltub väärtus- ja tulemustasudest

Eagle Vision’i optikakaupluste ketti kuulub 3 salongi Tallinnas, 1 Tartus ja 1 Pärnus. Salongides pakume nägemise kontrollimise võimalust, prillide valmistamise teenust, videokonsultatsiooni ning eksklusiivset kaubavalikut. Eagle Vision on paljude tuntud kaubamärkide maaletooja Eestis, millest tuntuimad on Carolina Herrera, Paco Rabanne, Guess, Gant, Tommy Hilfiger.