Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197255

Müüja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine
Kassaarvelduste teostamine
Kauba vastuvõtmine ja väljapanek
Müügisaali korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus toidu- ja esmatarbekaupade alal
Hea suhtlemisoskusega ja positiivse hoiakuga
Kohusetundlik ja täpne

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda
Vahetustega tööd graafiku alusel
Võimalust osaleda aktiivse ja teotahtelise meeskonna töös

Lisainfo

Ootame Sind kandideerima, kui Sa vastad eelpool toodud nõuetele.

Tööpakkumise number
#197255
Müüja