Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167688

Müüja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

trikootaazitoodete müümine
kaupade väljapanemine
kliendi nõustamine
klientide teenindamine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus müüjana
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus
eesti,veene keele oskus,inglise keel tuleb kasuks
ausus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
häid töötingimusi
korraliku palka

Lisainfo

Kauplus asub Viljandis, Day Off Kaubanduskeskus.

Tööpakkumise number
#167688

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2008

AS Marat on arenev trikotaaztooteid valmistav ettevõtte. Marati väga lai tootesortiment sisaldab trikotaažist aluspesu ja pealisriideid tervele perekonnale. Oleme kogu oma ajaloo vältel olnud stabiilne tööandja. Hetkel töötab Tallinnas ja Paldiskis asuvates vabrikutes 250 inimest

Vaata rohkem

Müüja