Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148895

Müüja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitöö
  • infopäringutele vastamine
  • kassaarveldused ja kauba üleandmine
  • klientide teenindamine
  • klientide vastuvõtmine, toodete tutvustamine ja juhendamine

Ootused kandidaadile

  • tõsine suhtumine oma töösse
  • täpsus ja korrektsus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus müügi vallas

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja püsivat töösuhet
  • vahelduvat tööd arenevas meeskonnas
  • kaasaegset ja nooruslikku töökeskkonda
  • töötulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Pakume tööd peatselt avatavasse Viljandi kauplusesse.

Tööpakkumise number
#148895

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. mai 2008
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2008

Alustanud 1992. aastal Soome mööbli jaemüüjana, on AS Common tänaseks kasvanud Taani, Soome ja Hiina mööbli maaletoojaks ning jae- ja hulgimüügiga tegelevaks ettevõtteks.

Meie kauplused asuvad neljas Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Vaata rohkem

Müüja