Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176188

Müüja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja nõustamine nii müügisaalis kui kassas
Kaupade müügiks ettevalmistamine
Osalemine kaupade tellimisel ja vastuvõtul
Kaupade väljapanemine

Ootused kandidaadile

Eelnev samalaadne töökogemus
Hea suhtlemisoskus
Hea eesti- ja venekeele oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd
Kaasaegseid olme- ja töötingimusi
Põhipalka ja tulemustest sõltuvat lisatasu

Lisainfo

Kauplus asub Riia tn. 18, Valga uues kaubanduskeskuses

Tööpakkumise number
#176188
Müüja