Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152480

Müüja-teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide nõustamine
- klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
- kaupade paigutamine
- laudade koristamine

Ootused kandidaadile

- ausus ja kohusetundlikkus
- täpsus
- pingetaluvus
- soov töötada klientidega

Ettevõte pakub

- kindlat sissetulekut
- meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
- tööks vajalikku koolitust

Lisainfo

Tööd saab müüja-teenindaja AS Pihlaka Tallinnas asuvas kauplus-kohvikus, mis asub aadressil Sõpruse pst 170. Töö on vahetustega lühike ja pikk nädal, tööaeg 10-20.00. Lühikesel töönädalal tööpäevad K ja N, pikal nädalal E, T, R, L ja P. Töö sobib ka keskeas töötajale.

Tööpakkumise number
#152480

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
19. mai 2008

AS Pihlaka tegeleb kondiitri- ja kulinaariatoodete tootmise, jae- ja hulgimüügiga .

Vaata rohkem