Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222230

Müüja-teenindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade tellimine, vastuvõtmine ja müügieelne ettevalmistus
- kaupade paigutamine ja realiseerimisaegade jälgimine
- klientide nõustamine ja kaupade müük
- kaupluse korrashoid

Ootused kandidaadile

- eelnev vähemalt ühe aastane müügitöö kogemus soovitavalt toiduainetega
- ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- oskus inimestega suhelda
- hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene, inglise või mõne muu võõrkeele oskus

Ettevõte pakub

- arendavat töökogemust
- kaasaegseid olme- ja töötingimusi
- töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Otsime müüja-teenindajat (tähtajatu leping) ja müüja-teenindajat puhkuste asendajat (tähtajaline leping aprill-august) Parkali kauplus-kohvikusse. Info telefonil 324 5062.

Tööpakkumise number
#222230

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
31. märts 2011
Kuulutus sisestati:
15. märts 2011

AS Pihlaka toodab kondiitri- ja kulinaariatooteid ja turustab neid läbi vahendajate pea kogu Eestis.
Ettevõttel on viis esinduskauplust, kaks Rakveres ja kolm Tallinnas.

Vaata rohkem