Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432282

Müüja-teenindaja kohvikus

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade tellimine, vastuvõtmine ja müügieelne ettevalmistus
- kaupade paigutamine ja realiseerimisaegade jälgimine
- klientide nõustamine ja kaupade müük ja saalis teenindamine
- kohviku korrashoid

Ootused kandidaadile

- ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- hea suhtlemisoskus ja sõbralikkus
- hea eesti keele oskus
- kasuks tuleb ka vene ja/või inglise keele oskus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- arendavat töökeskkonda
- kaasaegseid olme- ja töötingimusi
- töötulemustele vastavat töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Otsime müüja-teenindajat Rakvere Pihlaka kohvik/ kauplusesse (Parkali tn 7,)

Tööpakkumise number
#432282

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. august 2016
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2016

AS Pihlaka toodab kondiitri- ja kulinaariatooteid ja turustab neid kogu Eestis.
Ettevõttel on kuus esinduskauplust: Rakveres: Parkali 7 ja Seminari 25. Tallinnas: Sõpruse pst 170, Õismäe tee 107 ja Punane 48 ning Tartus Poe 10.

Vaata rohkem