Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672523

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja töökohustusteks on toidukaupade müümine ning valmistoitude portsjoneerimine ja müümine.

Tööaeg E-R kell 7.30-17.30, L-P kell 8-15.30 (vastavalt graafikule).

Ootused kandidaadile

  • üldkeskharidus, kesktaseme kutseharidus

  • kasuks tuleb varasem sarnane töökogemus,

  • tööle asumisel nõutav kehtiv tervisetõend.

Kaasaegseid töötingimusi, tööriietust, 7 kalendripäeva tasustatud lisapuhkust, motivatsioonitasu.

Tööpakkumise number
#672523

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 755 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum on Eesti suurim tervishoiuorganisatsioon. Ligemale 200-aastase ajalooga Tartu Ülikooli Kliinikumi on integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö, siin kohaldatakse Eestile uusi ravimeetodeid ja ravimeid.

Vaata rohkem

Müüja