Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126161

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade müük, klientide viisakas teenindamine, kaupade tellimine, vastuvôtmine ja väljapanek, müügikampaaniate elluviimine.

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus, täpsus ja ausus
  • Töökus, initsiatiivikus ja iseseisvus
  • Soovitav on eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
  • Vanus alates 18. eluaastast

  • Kindlat ja kodulähedast töökohta Eesti suurimas kioskiketis
  • Mitmekesist ja huvitavat tööd sõbralikus kollektiivis
  • Kaasaaegseid töötingimusi ja arenemisvõimalust
  • Paindlikku ajagraafikut
  • Tulemustest sõltuvat tasu ja preemiareise

Lisainfo

Otsime täiskohaga müüjat sisekioskisse.

Tööpakkumise number
#126161
Müüja