Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197203

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

trikootaaztoodete müümine
kaupade väljapanemine
kliendi nõustamine
klientide teenindamine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus müüjana
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus
eesti,vene keele oskus,inglise keel tuleb kasuks
ausus
arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
häid töötingimusi
korraliku palka

Lisainfo

Asendusmüüja tööaeg on juunist - septembrini.
Valmisolek vahetustega tööks ning ka tööaeg on nädalavahetustel.

Tööpakkumise number
#197203
Müüja