https://www.cvkeskus.ee/27527

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27527

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu võtab tööle müüjaid
Tartu Maksimarketisse ( Ringtee 75, Tartu). Vajame müüjaid, kes teenindavad kliente tehnikaosakonnas.


Ootused kandidaadile

Keskharidus,
meeskonnatöövalmidus,
hea suhtlemisoskus,
eelnev müüja töökogemus.


Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi,
arenemisvõimalust,
vastutusrikast tööd,
töötamist vahetusgraafiku alusel.


Lisainfo

Töökoht asub Tartumaal sh Tartu linn.


Tööpakkumise number
#27527
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müüja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!