Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222188

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kooli- ja kontoritarvete müük, klientide teenindamine, kauba tellimine, kauba vastuvõtmine, inventuuride tegemine, müügisaali korrashoid/koristus

Ootused kandidaadile

Arvuti kasutamise oskus.
Iseseisvus, analüüsivõime ja pingetaluvus.
Kohusetundlikkus, ausus ja valmidus meeskonnatööks.
Eesti, vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Mitmekesist tööd kiiresti arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Kandideerimine võimalik ainult CVKeskus süsteemi vahendusel

Tööpakkumise number
#222188

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
15. märts 2011

OÜ Charlot on asutatud 1994. OÜ Charlot põhitegevuseks on bürootarvete, kontoritehnika kulumaterjalide ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Ettevõte tegeleb nii kataloogikaubanduse (MINU KONTOR kataloog paberkandjal, internetipood) kui ka jaemüügiga. Olulise osa ettevõtte tegevuses on juriidiliste isikute teenindamine. Ettevõttele kuulub Eestis suurim kirjatarvete kaupluste kett KNOPKA.
Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust nii jaekliendile kui ka asutustele.

Vaata rohkem

Müüja