Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149472

MÜÜJA (Tartu Supermarket)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-klientide teenindamine kaupluses

Ootused kandidaadile

-vastutustundlikkus, usaldusväärsus, ausus, viisakus
-eesti ja soovitavalt vene keele oskus suhtlustasemel
-soovitavalt töökogemus jaekaubanduses

Ettevõte pakub

-hea töö eest head palka
-karjääri- ja arenguvõimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
-toetavat meeskonda

Lisainfo

Otsime letimüüjat kulinaarialetti.

Tööpakkumise number
#149472

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2008

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA Eesti OÜ omab kokku 372 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime uusi töötajaid.

Vaata rohkem