MÜÜJA KONSULTANT SOLARISE KESKUS
Tööpakkumise number #736810

Yellowkorner OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Hommikuti galerii avamine ning õhtul sulgemine

  • Klientidega aktiivne suhtlemine ja müük

  • Kliendiandmete kogumine ja tellimuste vormistamine

  • Galerii puhtuse ning korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

  • Suudad sooritada aktiivset müügitööd ning omad selles eelnevat kogemust

  • Oskad suhtlustasandil inglise keelt

  • Sul on huvi fotograafia vastu

  • Oled kohuse- ja vastutustundlik

  • Omad väga head arvutikasutamisoskust

Ettevõte pakub

  • Pakume võimalust töötada ülemaailmselt tuntud galeriis

  • Pakume konkurentsivõimelist palka

  • Võimalust töötada ühes parimas ostukeskuses Tallinnas (Solarise Keskus)

  • Koolitust nii eestis kui ka välismaal

Tööpakkumise number
#736810

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. november 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021
MÜÜJA KONSULTANT SOLARISE KESKUS MÜÜJA KONSULTANT SOLARISE KESKUS

Vaata rohkem