Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500204

Tööpakkumise number

500204

Töö kirjeldus

Seoses algava sügis-talvise hooajaga otsime oma meeskonda appi särasilmseid müügiinimesi.
Töö on hooajaline ja kestab oktoobrist kuni jaanuari lõpuni.
Meie hooajalised müügipunktid asuvad Tallinnas Kristiine keskuses ja Rocca al Mare keksuses.
Töö sobib nii krapsakale pensionärile kui ka aktiivsele tudengile.

Pakutav ametikoht:
KLIENDITEENINDAJA
Tööülesanded

  • Aktiivne müük
  • Kauba tellimine
  • Kauba väljapanek
  • Müügikoha korrashoid
  • Igapäevane aruandlus

Nõudmised kandidaadile

  • Ausus
  • Korrektsus
  • Kohusetunne
  • Positiivsus

Kasuks tuleb
  • Eelnev töökogemus müügi alal
  • Võõrkeelte oskus (vene, soome, inglise)

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja tasuvat müügitöö kogemust
  • Lisaks põhipalgale tulemustasu

Lisainfo

Meie müügipunktid on avatud igapäevaselt kell 10-21
Müügipunktide täpsemad asukohad ja kaubasortimendi leiad meie kodulehelt willmar.eu
Kontaktandmed: kerli(at)willmar.eu, 5116168

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 700 kuni 1000 EUR kuus

Tegeleme aastast 2005 villa- ja nahatoodete valmistamise ja müügiga. Pakume erinevaid tooteid kodu hubaseks sisustamiseks, kingitusteks ja mugavaks soojaks riietumiseks.