Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275089

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kellade, ehete ja päikeseprillide aktiivne müük
  • klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine
  • kauba vastuvõtmine ja väljapanek
  • vitriinide korrashoid

Ootused kandidaadile

  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel
  • hea suhtlemisoskus
  • võimalust tööl käia graafiku alusel ka puhkepäevadel
  • kohusetundlikkus ja ausus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda Ülemiste keskuses
  • sõbralikku kollektiivi
  • motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk+tulemustasu)

Lisainfo

Ootame teie CV-d eesti ja vene keeles, tõsistel huvilistel palume lisada foto ning märkida ka palgasoov.

Tööpakkumise number
#275089
Müüja