Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306545

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne ja sõbralik suhtlemine ning klienditeenindus
- tegutsemine vastavalt kliendi vajadustele
- abi ja soovituste pakkumine toodete valikul
- toodete kirjeldamine nende toime ja kasulikkuse seisukohast
- kliendile toodete kasutamise ja hooldamise kirjeldamine

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus
- tahe pakkuda parimat klienditeenindust
- initsiatiivikus
- iseseisvus
- veenmisoskus
- energilisus
- inglise ja soome keele oskus

Meeldivat töökeskkonda, suurepäraseid kaastöötajaid ning motiveerivat töötasu. Enne tööle asumist pakume tooteid tutvustavat ja müügialast koolitust.

Lisainfo

Osaline tööaeg, kuid suvel võimalik töötada suurema koormusega.

Tööpakkumise number
#306545

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
3. mai 2013

Tervisekaubad kauplus on tegutsenud alates aastast 2009 Tallinnas Norde Centrumis. Meil on laialdane valik tervisetooteid, sealhulgas ortopeedilised jalanõud, abivahendid erinevatele jalaprobleemidele, tugisukad, jalahooldus tooted, erinevad ortoosid, tooted uriinipidamatuse tarbeks, vererõhu aparaadid ja veel palju muud.

Vaata rohkem

Müüja