Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183252

Tööpakkumise number

183252

Töö kirjeldus

Avame varsti uue kaupluse Tallinna kesklinnas (NordeCentrum).
Sortiment koostub toodetest, mille sihiks on rakendada ja lisada inimeste heaolu.
Muuhulgas müüme mitmeesuguseid tugesid seljale, põlvedele ja kaelale.
Samuti meil on suur valik kvaliteetseid ilusaid jalatseid jalga toetava sisatallaga.
Meie kauplus saab olema esimene seda laadi kauplus Eestis!

Nõudmised kandidaadile

Sinult oodame järgnevat:
- Oled aktiine, 18-40 a., positiivse ellusuhtumisega naine
- hoolitsed oma vormi eest,
- ei suitseta,
- räägid eesti, inglise ja ehk soome keelt.
Kommertslik haridus ja müügitöö kogemus loetakse eelisteks aga pole vältimatud.

Võib-olla just Sina oled õige lisa meie nooruslikule teamile!

Lisainfo

Soome- või ingliskeelsed avaldused palume saata koos palgasooviga aadressil
info(at)tervisekaubad.ee, kuni 5.9. 2009.
NICE SALARY - SEND YOUR CV STILL TODAY !!! IF YOU HAVE YOUR CV IN ENGLISH OR FINNISH SEND THEM - IN ESTONIAN LANGUAGE IS ALSO OK !
WE TAKE 2 FULL TIME SELLER AND 2 PART TIME SELLERS !

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2009
Kuulutus sisestati:
29. august 2009

Meie ettevõte pakub laias valikus erinevaid tervishoiutooteid. Müügil on näiteks moodsaid jalatsid Saksa tootjalt Birkenstock ning Austria tootjalt Hartjes – mõlema tootja mudelitel on ortopeediliselt õigesti jalavõlvi toetav tald – selliste jalatsite kasutaja jaksab seista ja kõndida kasvõi terve päeva! Pakume sobivaid jalatseid ka väga laia jala või probleemsete jalgadega klientidele!
Meie tootevalikusse kuuluvad ka mitmesugused liigesetoed selja, põlve, hüppeliigese, randme jm. toetamiseks ning ortopeedilised lisatallad ning jala ja varvaste vale asendit korrigeerivad toed. Tootevalikus on samuti teraapiapallid ja –padjad, tugisukad, jalutuskepid ja muud abivahendid, vererõhuaparaadid ja termomeetrid, stetoskoobid ja TENS-seadmed ja palju muud!

Tervisekaubad on tuntud oma väga kliendisõbraliku, individuaalse ja asjatundliku teeninduskultuuri poolest – kas tahad liituda meie noorusliku tiimiga?