Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #354729

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle 3 müüjat:
- 1 müüja Martsipanigaleriisse (Pikk 40, Tallinna Vanalinnas) - palk 500 eurot neto kuus pluss boonus.
- 2 hooajalist müüjat Jõuluturule Martsipanigalerii kioskisse - palk 30 eurot neto päevas pluss boonus.

- Martsipanigaleriis on vahetustega töö, üks vahetus kestab kl 10–18.
- Galerii avatud iga päev. Suvel töötame kl 20-ni.
- Jõuluturg avatud ajavahemikus 21.11.14 kuni 08.01.15, iga päev kl 10–19.

Примем на работу 3 продавцов:
- 1 продавца в Галерею марципана (ул. Пикк 40, в Старом Таллинне) - зарплата 500 евро нетто в месяц плюс бонус.
- 2 сезонных продавца на Рождественский рынок в киоск Галереи марципана - зарплата 30 евро нетто в день плюс бонус.

- Работа в Галерее марципана посменная, одна смена длится с до 10 до 18 часов.
- Галерея открыта каждый день. Летом работаем до 20 часов.
- Рождественский рынок открыт с 21.11.14 до 08.01.15, каждый день с 10 до 19 часов.

Ootused kandidaadile

- Väga hea suhtlemisoskus;
- Viisakus, heatahtlikkus, kohusetundlikkus, punktuaalsus;
- Eesti ja vene keele hea oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil;
- Mittesuitsetaja (martsipanitoodete spetsiifika tõttu);
- Kasuks on töökogemus kaubanduses ja soome keele oskus.

- Очень хорошие навыки общения;
- Вежливость, доброжелательность, обязательность, пунктуальность;
- Хорошее знание эстонского и русского языков, знание английского на уровне общения;
- Некурящий (из-за специфики марципановых изделий);
- Приветствуется опыт работы в торговле и знание финского языка.

Ettevõte pakub

- Arenemisvõimalusi;
- Häid töötingimusi;
- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi;
- Paindlikku tööaega.

- Возможность саморазвития;
- Современные условия труда;
- Приятный и дружелюбный коллектив;
- Гибкий график.

Lisainfo

Kandidaatide CVsid (eesti keeles) ja võimalikke lisaküsimusi ootame aadressil info(at)martsipan.ee

Резюме кандидатов (на эстонском языке) и возможные дополнительные вопросы присылайте на эл. почту info(at)martsipan.ee

Tööpakkumise number
#354729

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
1. september 2014

CVKeskus.ee klient

Martsipanitoodete müük spetsiaalsetes poodides.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müüja