Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315924

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled rõõmsameelne, abivalmis ja eelneva müügitöö kogemusega?
Otsime Sokisahtli Tallinna poodidesse täiskohaga klienditeenindajaid.

Töö kirjeldus:
- klientide teenindamine Sokisahtel kauplustes
- kaupade tellimine, vastuvõtmine ja väljapanek

Ootused kandidaadile

aktiivsus ja rõõmsameelsus
arvuti kasutamise oskus
ausus ja kohusetundlikkus
eelnev müügitöö kogemus vähemalt 1a
hea suhtlemisoskus
eesti keele oskus väga heal tasemel
vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

tunnitasu + tulemustasu
ettevõttesisene arenemisvõimalus
sõbralik töökollektiiv
töö graafiku alusel (lühike ja pikk nädal)

Lisainfo

Töö ei sobi tudengitele ja õpilastele.
Tööpäevad vastavalt kaubanduskeskuste lahtiolekuaegadele - üldjuhul 10-21.

Tööpakkumise number
#315924

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 500 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. august 2013
Kuulutus sisestati:
5. august 2013

Sokisahtel on loodud 2009.a. Tallinnas. Oleme loonud sokipoed kus on Eesti suurim ja mitmekesiseim valik naiste, laste ja meeste soki- ja sukakaupu.
Esimene kauplus avati 2009 novembris Lõunakeskusesse Tartus. 2010 avasime Eesti suurima sokipoe Ülemiste keskuses. Sokisahtli poed on lisaks Kristiine keskuses, Lõunakeskuses, Tartu Kaubamajas, Lõunakeskuses jt tuntumates keskustes üle Eesti.
Kokku on Sokisahtlil 15 poodi – 13 poodi Eestis ja 2 Soomes

Vaata rohkem

Müüja