Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126216

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade müük, klientide viisakas teenindamine, kauba vastuvôtmine ja väljapanek

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus, täpsus ja ausus
  • Töökus, initsiatiivikus, iseseisvus ja hea pingetaluvus
  • Soovitav on eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
* arvuti kasutamise oskus
  • Vanus alates 18. eluaastast

Ettevõte pakub

  • Kindlat töökohta ja arendavat töökogemust
  • Mitmekesist ja huvitavat tööd sõbralikus kollektiivis
  • Arenemisvõimalust
  • Paindlikku ajagraafikut
  • Põhipalka ja tulemustest sõltuvat lisatasu

Tööpakkumise number
#126216
Müüja