Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35806

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
igapäevane suhtlemine klientidega ja müügitöö (mootorsaed, muruniidukid ja nende varuosad);
tehniliste probleemide positiivne lahendamine;
tehnika hooldusesse ja remonti vastuvõtt;
remonttööde teostamise jälgimine ja remonditud tehnika klienditele väljastamine;
arveldused klientidega.

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus;
väga hea eesti keele oskus ning vene keele valdamine suhtlustasandil;
tehniline taiplikkus ja toote kataloogide käsitlemise oskus;
hea arvuti kasutamise oskus, soovituslikult kogemus mõne kassaprogrammiga;
kohusetundlikkus ja lojaalsus;
väga hea suhtlemisoskus ning kõrge teenindusvalmidus.

Ettevõte pakub

koolitusi ja väljaõpet;
edasiarenemise võimalusi;
motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb tehnilise hariduse omamine ning inglise keele oskus suhtlustasandil.
Julgesti küsi lisainformatsiooni GSM: 56210290 või tii.oot@cvkeskus.ee!

Tööpakkumise number
#35806
Müüja