Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100595

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müügitöö kaupluses
kaupade väljapanemine
klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

aktiivsus
ausus ja kohusetundlikkus
hea suhtlemisoskus
sõbralikkus ja viisakus

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
paindlikku töögraafikut

Lisainfo

Töökoht asub Rocca-Al-Mare kaubanduskeskuses Juku mänguasjade kaupluses. Pakume tööd puhkuste asendajale alates 1.05 - 20. 08. 2007

Tööpakkumise number
#100595

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
22. märts 2007

OÜ Jukat Eesti tegeleb mänguasjade ja beebitarvete jae- ja hulgimüügiga. OÜ Jukat Eestil on 10 Juku mänguasjakauplust üle Eesti ja 3 Kaks Karu beebimaailm kauplust Tallinnas.

Vaata rohkem

Müüja