Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162284

Tööpakkumise number

162284

Töö kirjeldus

Müüja töökohustuste hulka kuulub kauba aktiivne müük, kaubavaliku hea tundmine ja klientide nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame müügitöö kogemust, arvuti kasutamise oskust, eesti ja vene keele valdamist, kasuks tuleb ka inglise ja soome kõnekeele oskus.
Samuti võiks kandidaadil olla eelteadmisi tantsimisest ja/või uisutamisest.

Omalt poolt pakume meeldivat töökeskkonda, arenemisvõimalust, koolitust.
Motiveerivat töötasu, mis koosneb fikseeritud palgast ja müügiboonusest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2008
Kuulutus sisestati:
25. august 2008
Brutopalk:
Alates 47 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
fikseeritud tasule lisandub müügiboonus

oü JIV Sport tegeleb iluuisutamise ja tantsuvarustuse jae ja hulgimüügiga. Samuti tantsu ja iluuisutamisriiete tootmisega. Omab Tallinnas 2 kauplust Icestar ja Dancestar.Momendil vajame müüjat kauplusse Dancestar, Tatari 18 Tallinn