Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177972

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehituse ABC Tallinnas Peterburi teel asuv kauplus otsib oma meeskonda aktiivset, teotahtelist ja arengule suunatud liiget, kelle töö sisuks meie kaupluses on:
aktiivne müügitöö ja kliendi asjatundlik nõustamine
kaupade väljapanek ja esitlemine
heade kliendisuhete loomine ning hoidmine

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame head suhtlemisoskust, soovi tegeleda aktiivse klienditeenindusega, head eesti ja vene keele oskust ja ehitusmaterjalide tundmist.
Kasuks tuleb töökogemust ehituse ja/või ehitusmaterjalidega seotud valdkonnas

eneseteostust ja huvitavaid väljakutseid pakkuvat tööd arenevas suurettevõttes
motiveerivat töötasu
sõbralikku ja asjalikku meeskonda
arengu- ja koolitusvõimalusi
kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#177972
Müüja