Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62908

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine
Pakutavate toodete esitlemine ja tutvustamine klientidele
Kaupade vastuvõtmine, väljapanemine ja inventuuride teostamine

Ootused kandidaadile

*Sa oled aus, täpne, suhtlemisaldis, sõbralik ning positiivse ellusuhtumisega
*Sa naudid vaheldusrikast tööpäeva, rahvarohkust ja erinevaid suhtlemissituatsioone
*Sa valdad eesti, vene ja inglise keelt.

Ettevõte pakub

Püsivat töösuhet
Motiveerivat töötasu
Paindlikku töögraafikut
Meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

Töö asukoht on Tallinna vanalinnas.

Tööpakkumise number
#62908
Müüja