Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #714396

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Masku Baltic Oü otsib oma Tallinna kollektiivi, rõõmsameelset ja aktiivset müüjat.

Töö põhilisteks ülesanneteks on;

Aktiivne müügitöö.

Klientide nõustamine ja teenindamine: Kaupade tutvustamine ja pakkumine.

Toodete väljapanemine, mööbli kokkupanek.

Kauba vastuvõtt.

Kauba väljastamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame et;

Sa oled positiivne ja särav.

Sa oled aktiivne suhtleja.

Sulle meeldib müügitöö.

Sa valdad väga hästi Eesti keelt, kui ka Vene keelt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Väljaõpet.

Asendamatut müügitöö kogemust.

Motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk + tulemustasu).

Meeldivat kolektiivi.

Paindlikku töögraafikut.

Firmasiseseid soodustusi.

Sport-ID kasutamist.

Tööle asumise aeg: Esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#714396
Müüja