Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364213

Tööpakkumise number

364213

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud töökoormusega kutsub SIA "NEW Rosme" liituma oma meeskonnaga praktikante oma tütarettevõtte "LINETTE RETAIL" OU kauplustesse Tallinnas.

Pakume järgmisi praktika kohti:

- Klienditeenindaja
- Kaupluste väljapanekute ja vaateakende kujundaja
- Andmesisestaja

Nõudmised kandidaadile

- Oled ambitsioonikas
- Oled aus ja täpne
- Oled hea suhtleja
- Sul on moealased teadmised ja hea stiilitunnetus
- Oled täpne oma töös ja täidad oma ülesandeid kohusetundlikult

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja arendavat tööd
- Sõbralikku ja abivalmis meeskonda
- Võimalust tegeleda kaunite ja naiselike toodetega

Lisainfo

Kui oled huvitatud, palun saada oma CV ja kaaskiri koos viitega "Praktikant Tallinn" kuni 2014/11/29. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline või praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2014

Seoses suurenenud töökoormusega kutsub SIA \"NEW Rosme\" liituma oma meeskonnaga seltskondlikke ja vastutustundlikke praktikante oma tütarettevõtte \"LINETTE RETAIL\" OU kauplusesse Tallinnas.