Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360855

Tööpakkumise number

360855

Töö kirjeldus

Ettevõte "NEW Rosme" on üks juhtivaid pesutootjaid Balti riikides. Meie tooted on saavutanud kõrge maine ja populaarsuse Balti turul ja mujal maailmas. Viimase aasta jooksul on oluliselt suurenenud müügid ja Rosme on avanud uusi kauplusi nii Lätis, baltimaades kui ka teistes riikides.

Nõudmised kandidaadile

Oled meie jaoks ideaalne, kui:
- Tunned brände "Rosme" ja "Linette",
- Oled keskendunud kõrge klienditeeninduse tasemele,
- Oled ambitsioonikas ja suudad saavutada häid müügitulemusi,
- Sul on suurepärane suhtlemisoskus,
- Oled aus, täpne ja täpne oma töös ja täidad oma ülesandeid kohusetundlikult,
- Valdad ladusalt eesti ja inglise keelt ning soovitavalt ka vene keelt,
- Omad eelnevalt sarnast töökogemust.

Ettevõte pakub

Pakume:
- Võimalust müüa ilusaid ja naiselikke tooteid
- Vajalikku väljaõpet enne töö alustamist,
- Stabiilset palka ja lisatasusid vastavalt töötulemustele.

Lisainfo

Kui oled huvitatud, palun saada oma CV ja kaaskiri koos viitega "Müüja Tallinn" kuni 2014/11/29. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline või praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. november 2014
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2014

Seoses suurenenud töökoormusega kutsub SIA \"NEW Rosme\" liituma oma meeskonnaga seltskondlikke ja vastutustundlikke müüjaid oma tütarettevõtte \"LINETTE RETAIL\" OU kauplusesse Tallinnas.