Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342611

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Koduekstra MUSTIKA JA VIKERLASE KESKUSE kauplusesse töökat ja särasilmset müüjat

* klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
* kaupade vastuvõtmine ja müügiks ettevalmistamine
* kaupade tutvustamine klientidele
* inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

* kesk või kesk-eri haridus
* varasem kogemus klienditeenindajana
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* orienteeritus müügitööle
* suur töötahe, ausus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

* väljaõpet ja koolitusi
* huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
* sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
* võimalus areneda ettevõtte siseselt

Tööpakkumise number
#342611

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 450 - 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
14. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Töötasule lisandub boonustasu müügilt

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Mais 2013 omandas Koduekstra OÜ Novaluxi kauplused. Ketis on 25 Koduekstra kauplust ja 3 Novalux kauplust, mis paiknevad üle Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes.

Koduekstra kaubavalikus on enam kui 25 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni
ajakohaste hooajatoodeteni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi kordumatuse ja soodsa hinnataseme. Ettevõttes töötab 200 asjatundlikku ja
pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.

Vaata rohkem

Müüja