Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59634

Tööpakkumise number

59634

Töö kirjeldus

Tallinna Vanalinnas asuvas poes klientide nõustamine ja teenindamine ning kauba väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

Hea inglise keele oskus, kasuks tuleb veel üle võõrkeele oskus (vene keel / soome keel vms). Hea suhtlemisoskus, iseseisvus, korrektsus kauba ja rahade käsitlemisel. Positiivne ja aktiivne ellusuhtumine.

Huvitavat ja kindlat tööd Tallinna vanalinnas, nooruslikku kollektiivi, mõnusat töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2006
Brutopalk:
Alates 4500 EEK kuus

Hansa Suveniir OÜ on Tallinna vanalinnas tegutsev suveniiripood. Oleme rõõmsa ja noorusliku kollektiiviga ettevõte. Pakume välismaalastele hea hinnaga parimaid Eesti suveniire.