Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 287505

Tööpakkumise number

287505

Töö kirjeldus

* klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
* kaupade vastuvõtmine ja müügiks ettevalmistamine
* kaupade tutvustamine klientidele

Nõudmised kandidaadile

* kesk või kesk-eri haridus
* Eesti ja vene keele oskus
* varasem kogemus klienditeenindajana
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* orienteeritus müügitööle
* suur töötahe, ausus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

Sõbralikku kollektiivi
Arenemisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2012

«Beer Is» - see on kaupluste võrk, kus realiseeritakse värsket vaadiõlut, kus me pakume suurepärast elusat õlut otse kraanist. Võrgu kontseptsioon näeb ette täisformaadis kaupluste keti loomist, kui kaubeldakse elusa õlle, veini ja kalja kõrval ka kõige sellega, mis sinna juurde sobib (vobla, krõpsud, juust, kuivikleivad jne).

Me müüme tõeliselt maitsvat ja alati värsket lahtist õlut suhteliselt odava hinnaga. Külastage meie kauplusi, maitske meie jooke ja te veendute, et elavast õllest saab parem olla ainult elav õlu.