Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69378

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi rõõmsat ja aktiivset inimest, kelle tööülesannete hulka kuulub kauba aktiivne tutvustamine ja müümine, kaupade vastuvõtmine, lahti pakkimine ning poelettidele paigutamine. Seoses meie suure tööriistade valikuga ootame oma kollektiivi uusi meesliikmeid, kuid ka naismüüjad on teretulnud. Oodatud on ka hooajalised töötajad.

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus
  • aktiivsus
  • suhtlemisvalmidus
  • hea eesti keele oskus
  • kohusetundlikkus
  • lojaalsus
  • kõrge teenindusvalmidus
  • isiklik initsiatiiv
  • arvutioskus
  • ausus ja usaldusväärsus

Pakume vaheldusrikast tööd kasvavas firmas ning arenevas kollektiivis.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus, vene keele oskus ja tehniline taip.

Tööpakkumise number
#69378

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2006

OÜ Handymann on jaemüügiga tegelev kaupluste kett 9 kauplusega Eestis ning 2 kauplusega Lätis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müüja