Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150347

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suvetöö
Pakkume tööd aktiivsetele, julgetele, müügi- ja teeninduskogemusi omavatele noortele suveperioodi jooksul (maist septembrini). Töö sisuks on toodete, teenuste ja elamuste müük turistidele. Töötegevus toimub Toompeal, Tallinna Vanalinnas.

Ootused kandidaadile

Jookide müüja
- Jookide müük liikuvatelt müügiratastelt Toompeal
- müügi- ja teeninduskogemuste omamine
- Kasuks tuleb võõrkeelte oskus

Müüja - klienditeenindaja välikohvikus
- Jäätise, jookide, söökide müük

Ettevõte pakub

Pakkume:
- paindlikku töögraafikut,
- sõbralikku ja huvitavat töökeskkonda,
- konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#150347

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. mai 2008

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga.

Vaata rohkem

Müüja