Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184855

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime energilist, julget, särtsakat ja enesekindlat müüjat/klienditeenindajat, kelle tööülesandeks on projektipõhine T-särkide jaemüük Viru Keskuse müügiletis.

Ootused kandidaadile

tahe teha aktiivset müügitööd
väga hea suhtlemisoskus ja -julgus
ausus ja abivalmidus
väga hea eesti keele oskus
inglise- ja vene keele oskus (suhtlustasandil)

Ettevõte pakub

vaheldusrikast müügitööd
palju suhtlemist
tööd kuni novembri lõpuni
tunnitasu 27 kr brutos

Tööpakkumise number
#184855
Müüja