Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 226225

Tööpakkumise number

226225

Töö kirjeldus

• Klientide TEENINDAMINE TEENINDUSLETIS
• Kaupade vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek
• Müügisaali korrastamine
• Inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
• Keskharidusega
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana
• Suhtleb vabalt eesti ja vene keeles
• Tunneb rõõmu tööst inimestega
• Positiivse ellusuhtumisega ning suudab ka pahas tujus kliendi naeratama panna
• Aus, usaldusväärne ja kohusetundlik
• Kiire ja täpne

Ettevõte pakub

• Kaasaegset ja arenevat töökeskkonda
• Toetavat meeskonda

Lisainfo

• Pakume tööd TÄISTÖÖAJAGA ja OSALISE TÖÖAJAGA Mustamäel asuvasse kauplusesse
• Tööle asumisel on vajalik kehtiva tervisetõendi olemasolu
• Soovitajate olemasolu CV-s annab kandideerimisel eelise.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. mai 2011
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2011

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E-Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda oma külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenindust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.