Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54327

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivseid, teotahtelisi ja arengule suunatud liikmeid, kelle töö sisuks meie ettevõttes on:

aktiivne müügitöö kaupluses
kaupade esitlemine
kaupade väljapanemine
kliendi nõustamine
klientide teenindamine ja heade klindisuhete loomine ning hoidmine

Ootused kandidaadile

aktiivsus
algatus- ja vastutusvõime
ausus ja usaldusväärsus
hea eesti ja vene keele oskus
teenindusvalmidus ja valmisolek meeskonnatööks
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus
arvutioskus
sõbralikkus, optimistlikkus ja viisakus
soovitavalt eelnev töökogemus müüjana või teenindajana ning ehitusmaterjalide tundmine

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
firmasisest koolitust
meeldivat töökeskkonda
motiveerivat palka
sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#54327
Müüja