Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25689

Tööpakkumise number

25689

Töö kirjeldus

Müüja töötab ettevõtte kauplus-laos. Ta tegeleb kaupade vastuvõtmisega, müügisaali paigutamisega, komplekteerimisega, markeerimisega ja väljastamisega. Müüja täidab ka muid klientidele lisateenuste osutamisega seotud tööülesandeid. Töö kassas ja müügisaalis.

Nõudmised kandidaadile

Eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil.
Nõutav arvuti kasutamise oskus ja töökogemus (SAF-i programm). Kasuks tuleb eelnev töökogemus müüjana.

Tööaeg: E-L 8.00-17.00 graafiku alusel. Töötulemustest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Lõpptähtaeg: 31.12.2003.a.
CV saata: info@agrotarve.ee fax: 6379120

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2003

Meie põhitegevuseks on aianduskaupade ja ehituskaupade jae- ning hulgimüük. Lisaks pakume klientidele tööstuskaupade laoteenuseid. Ettevõte on tegutsenud alates 1971.a. ja hetkel töötab meie ettevõttes ca 50 töötajat.