Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39753

MÜÜJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ostjate heatasemeline teenindamine kanga, pudukauba, käsitöötarvete ja lõnga müümisel
  • kanga mõõtmine või kaalumine
  • kassas müügioperatsiooni teostamine
  • töö sularahaga, makseterminaliga
  • kauba väljapaneku täiendamine
  • kaubakorvide korrastamine

Ootused kandidaadile

  • vanus 25-40 eluaastat, töö sobib rohkem naistele
  • keskharidus, kasuks tuleb omandatud müüja kutse, töökogemus müüjana tööstus- või toidukaupade kaupluses. Keskhariduse puudumisel on oluline varasem töökogemus.
  • kalkulaatori kasutamise oskus (protsendi arvutamine)
  • algteadmised kangastest, õmblustarvetest, õmblemisest
  • kohusetunne, ausus, korrektsus, täpsus
  • hea enesevalitsemiseoskus, pingetaluvus
  • koostöö- ja suhtlemisvalmidus
  • hea õppimisvõime
  • hea tervisega, suudab tõsta kergemaid raskusi
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas väga hea
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • kasuks tuleb muude võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

  • tööle vastavat tasu
  • paindlikku töögraafikut
  • teotahtelist ja rõõmsameelset kollektiivi
  • aktiivset tegutsemist
  • määramata ajaks sõlmitavat töölepingut
  • tööriietust
  • naeratuseks töötajate näole hommikukohvi, teed
  • karjäärivõimalust kuni kaupluse juhataja ametikohani

Lisainfo

Kui oled positiivse ellusuhtumisega, soovid suhelda klientidega, soovid areneda ja oma ideid ellu viia, kandideeri ja me võtame Sinuga ühendust!

Tööpakkumise number
#39753
MÜÜJA