Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45448

Tööpakkumise number

45448

Töö kirjeldus

Pakume tööd Tallinnas avatavas uues firma müügisalongis (Pärnu mnt-l)firma kvaliteettoodete müüjale, kes tegeleb nii projektimüügiga kui ka igapäevase klienditeendamisega vastavalt salongi nõuetele.Igapäevaselt tuleb teha hinnapakkumisi, tootepromo ja selgitada klientidele erinevaid võimalusi, nende omadusi, selgitamaks sobivaima toote kliendile(Nõustamine).Tähtis ei ole müük iga hinna eest, vaid kliendi rahulolu.

Nõudmised kandidaadile

Kesk- või kõrgharidus, teadmised tänapäeva klienditeenindusest, empaatiavõime olemasolu, huvi sisekujunduse vastu, esinduslik välimus, hea arvutikasutamise oskus ka. eriprogrammid, hea eesti ja vene keele oskus, inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil, lojaalsus tööandjale,kohusetundlikkus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja motiveerivat tööd arenevas firmas.Tulemuspalk.
Eneseteostamisevõimalust. Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda arenevas meeskonnas.Töökohaks on juunis avatav uus, tasemel disainiga kvaliteettoodete müügi- ja esindussalong.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005
Brutopalk:
Alates 8000 kuni 12500 EEK kuus

alumiiniumprofiilidest ja klaasist avatäidete tootmine-müük s.h. lükanduksed, klaasvaheseinad, lükandustega kapid ja garderoobid, rõdude lükandaknad, välisuksed, tuulekojad, klaasfassaadid, talveaiad.