Värsked tööpakkumised

Müüja suvehooajaks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 147600

Tööpakkumise number

147600

Töö kirjeldus

Pakume korralikule müüjale (20-40a.) tööd kohvikus aadressil Männiku tee 106c. Väljaõpe kohapeal. Töö on vahetustega, graafiku alusel

Nõudmised kandidaadile

- kogemus müügi alal
- vene ja eesti keele ostus suhtlustasandil
- viisakus ja teenindusvalmidus
- ausus, täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökohta
- stabiilset tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

- lisatasufond
- ülisoodsat toitlustust ettevõtte territooriumil
- ühistranspordi kompensatsiooni

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. mai 2008
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 5500 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
lisaks lisatasud

Asutamisaastaga 1989 on AS Haljas üheks esimeseks erafirmaks Eestis. Põhineme 100% Eesti kapitalil ja meie peamiseks tegevusalaks on toiduainete hulgimüük ja eksport. Tänasel päeval esindame Eestis üle 20-ne maailmakuulsa kaubamärgi. Omame isiklikku pakketsehhi, kauplust, baari. Kõige selle taga on nooruslik ja sõbralik kollektiiv. Käesolevaks hetkeks töötab ettevõttes ca 50 inimest, kuid headest töökätest ei ütle AS Haljas ära mitte kunagi.