Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147611

Müüja /SuperNetto

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime müüjaid alkoholiosakonda:

  • klientide teenindamine müügisaalis
  • kaupade vastuvõtt ja väljapanek

Ootused kandidaadile

  • Oled töökas, positiivne, meeldiv ja avatud suhtleja
  • Oskad suhelda eesti keeles
  • Oled vähemalt 18 aastane ning soovid töötada müüjana...
... Just Sina oled see, keda me otsime!

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi
  • Firmapoolset väljaõpet
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Võimalust töötada ka kõrgkooli kõrvalt
  • Erialaseid täiendkoolitusi ja firmasisest karjäärivõimalust

Lisainfo

Asukoht: SuperNetto hulgiladu, Tammsaare tee 55, Tallinn
Lahtiolekuaeg E-R 8.00 - 20.00, L 9.00 - 18.00, P 10.00 - 15.00

Tööpakkumise number
#147611

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 65 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2400 inimesele.

Vaata rohkem