Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199142

MÜÜJA / Sõpruse Konsum

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine kassas ja müügisaalis

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • Täisealine
  • Tunneb rõõmu tööst inimestega
  • Suhtub ellu positiivselt ja suudab ka pahas tujus kliendi naeratama panna
  • Oskab eesti- ja vene keelt vähemalt suhtlustasandil
  • Aus, usaldusväärne, kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet ja häid töötingimusi

Lisainfo

  • Kaupluse aadress Sõpruse pst 249, Tallinn
  • Kauplus on avatud kell 10.00 - 22.00
  • Töötamine graafiku alusel - pikk- ja lühike nädal

Tööpakkumise number
#199142