Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136406

Müüja -saalitöötaja Nõo AjaO

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müüja ametikohal (10 kuud aastas) -kauba müük ja väljapanek
saalitöötaja ametikohal (2 kuud aastas)- kauba vastuvõtmine, väljapanek, koristustööd, taaraga tegelemine

Ootused kandidaadile

ausus
kohustundlikkus
töökus

Ettevõte pakub

kindlat tööd ja palka
sõbralikke töökaaslasi

Lisainfo

müüja ametikohal palk koos preemiaga kuni 7300 krooni kuus , aasta keskmine kuupalk 8200 kr.- sisaldab jõulupreemiat ja puhkusetoetust.
saalitöötaja ametikohal palk koos preemiaga kuni 6000, aasta keksmine kuupalk 6750 kr.kuus- sisaldab jõulupreemiat ja puhkusetoetust.

Tööpakkumise number
#136406

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2008

Elva Tarbijate Ühistu on jaekaubandusfirma 26 kauplusega Elvas, Otepääl ning 8 vallas Tartu- ja Valgamaal

Vaata rohkem