Müüja reisiparvlaevale "Viking XPRS" laevakauplusesse VIP1

EURO WORK OÜ

Tööpakkumise number

628023

EURO WORK OÜ Müüja reisiparvlaevale

Töö kirjeldus

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale m/s "Viking XPRS" laeva kauplusesse kogemustega müüjaid.

Nõudmised kandidaadile

  • eelnevat töökogemust kaupluses
  • eesti, inglise ja soome keele valdamine suhtlustasemel
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • vanust vähemalt 21 aastat

Kasuks tuleb kehtivate meredokumentide olemasolu!

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • majutust ja toitlustust laevas

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019
Soovin kandideerida

Müüja reisiparvlaevale

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.

Avan ettevõtte profiili