Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147143

Müüja (puhkuse asendja) Mustamäe tee kaupluses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja (puhkuse asendaja) kasutatud riiete kaupluses aadressil Mustamäe tee 18, Tallinn
ajavahemikul 01.06. - 31.08.2008.a.
aktiivne müügitöö kaupluses
kauba tundmine
kaupade ettevalmistamine müügiks
kaupade väljapanemine
klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

töökas, aus, hea suhtlemisoskusega,
huvitatus rõivamoest, oskus ja tahe
kliente teenindada, korrektne välimus
vanus vähemalt 18 aastat

Ettevõte pakub

arendavat töökogemust
meeldivat kollektiivi
stabiilset tööd ja sissetulekut
stabiilset töökohta
arvestatavat soodustust kaupade ostmisel

Tööpakkumise number
#147143

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. mai 2008
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2008

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest. Eestis on 50 töötajaga sorteerimiskeskus ja 14 kauplust.

Vaata rohkem