Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303925

Müüja puhkuse asendamise ajaks

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Koduekstra Rapla kauplusesse suvetöötajat perioodiks mai- september 2013.

Peamised tööülesanded:
* klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
* kaupade vastuvõtmine ja müügiks ettevalmistamine
* kaupade tutvustamine klientidele
* inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

* kesk või kesk-eri haridus
* omad varasemat töökogemust kaubanduses
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* orienteeritus müügitööle
* suur töötahe, ausus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

* väljaõpet ja koolitusi
* huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
* sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
* tublide töötulemuste korral pakume võimalusel püsivat lepingut

Tööpakkumise number
#303925